Latvijas Radio nav iedomājams bez tiem cilvēkiem, kuri ik dienas ir sastopami Radiomājā, sākot ar žurnālistiem, producentiem, redaktoriem un programmu vadītājiem, beidzot ar zinošiem un prasmīgiem tehniskajiem darbiniekiem, programmētājiem, skaņu operatoriem un ierakstu inženieriem. Šie cilvēki ir Radiomājas šarms un dzīvā vēsture – katrs no viņiem glabā unikālus stāstus un pieredzi. Viņi ir sava darba entuziasti, Latvijas Radio patrioti un fanāti šī vārda vislabākajā nozīmē.

Stāsta Sanita Dika – Bokmeldere, Latvijas Radio valdes locekle programmu attīstības jautājumos:

 
 

"Es par radio fanātu kļuvu, sākot strādāt radio. Es sāku strādāt pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados mazā vietējā raidstacijā. Un radio mani ievilka. Es sāku strādāt kā ziņu reportiere, kļuvu par ētera personību un raidījumu vadītāju, vēlāk par ziņu redaktori. Šobrīd es esmu Latvijas Radio un priecājos būt Radio sastāvdaļa.

Latvijas Radio nav parasta darba vieta. Tu nenāc šeit tā – nosēdēt no deviņiem līdz pieciem. Radio ievelk tevi iekšā un kļūst par tavas dzīves ļoti būtisku sastāvdaļu.

Nākot strādāt uz Latvijas Radio viena no manām iecerēm un mērķiem bija sadarbība starp Latvijas Radio programmām. Man ir milzīgs gandarījums, ka mums ir izdevies realizēt vērienīgus projektus [..] visai Radiomājai kopā, sadarbojoties kanāliem. Kā viens no piemēriem bija Dziesmu un Deju svētki. Brīnišķīgs piemērs ir Dod Pieci! akcija, kurā Radiomāja vienkārši vienojas vienotā dziesmā, ja tā var teikt. Un daudzi citi mūsu sadarbības kopprojekti – par tiem ir prieks un lepnums!"