Mūsu analītisko pusdienu dienaskārtībā ir valsts, kas ir otrā vismazāk apdzīvotā valsts pasaulē. Tā ir Namībija. Vai kā to oficiāli sauc Namībijas Republika. Un tā tiešām ir otrā vismazāk apdzīvotā valsts pasaulē, mazāk apdzīvota ir tikai Mongolija. Namībijā dzīvo 2,7 miljoni iedzīvotāju un, ņemot vērā valsts platību, sanāk - 3,2 cilvēki uz 1 km2.

Bet klausītāji šo valsti varētu zināt pēc tās elpu aizraujošajām un unikālām ainavām, kas kalpoja arī daudzu zināmu filmu uzņemšanas vietām.

Jūrniekiem un burātājiem savukārt zināma ir Namībijas Atlantijas okeāna piekrastes ziemeļu daļa, ko sauc par Skeleta krastu. Sākotnēji piekraste tā tika nosaukta vaļu un roņu skeletu dēļ, kas bija tur palikuši pēc medniekiem. Taču tagad piekraste ir mājvieta vairākiem kuģu vrakiem, kas nokļuvuši reģiona bēdīgi slavenajā okeāna miglā. Portugāles jūrnieki šo apgabalu sauca par "elles vārtiem", bet Namībijas bušmeņi to dēvē par "zemi, ko Dievs radījis dusmās".

Vēl viens iemesls, ar ko valsts ir komiski zināma. Ir fakts, ka ASV iepriekšējais prezidents Tramps nevar izrunāt valsts nosaukumu – Namībija. Prezidents divas reizes Namībiju sauca par "Nambiju", izraisot daudz piezīmju.