Viļņā 11. un 12. jūlijā norisinās NATO samits. Alianses dalībvalstis pirmajā samita dienā pieņēmušas lēmumus, kas vairo arī Baltijas valstu drošību. Taču Ukraina samitā nav sagaidījusi visu, ko tā cerēja, tomēr pilnīgi bez nekā tā noteikti palikusi nav.
Aktualitātes analizē jurists, politologs, bijušais aizsardzības ministrs Tālavs Jundzis. Sazināmies ar Latvijas Radio korespondentu Rihardu Plūmi, kurš atrodas Viļņā, ar Māršala fonda vecāko pētnieci Kristīni Bērziņu un NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadītāju Jāni Sārtu.
Eiropas Parlamenta granta projekta „Jaunā Eiropas nākotne” programma.*
* Šī publikācija atspoguļo tikai materiāla veidošanā iesaistīto pušu viedokli. Eiropas Parlaments nav atbildīgs par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Komentāri (15)
Viņam nav amata Izraēlā, taču viņš tiek pasniegts kā bijušais Izraēlas izlūkdienesta vadītājs, tāpēc visas muļķības, ko viņš saka, it kā atspoguļo Izraēlas nostāju, kas, cerams, nav patiesība.
---Interesanti būtu zināt, kas notiks, ja Krievijas pēkšņi vairs dabā nebūs, ko Alianse darīs tad?
Ukraina ir paredzejusi lidz 2030. loti ambiciozu ekonomisku izaugsmi GDP pieaugumu lidz 1triljonam eiro vai dolaru.
vel pastav iespeja veidot Ukrainas un Polijas konfederaciju ka tas bija pirms 5 gadaimtiem
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X