Kāpēc ir noticis tas, kas noticis un kā to vērtēt. Ko dara valsts iestādes, kurām būtu jāsargā bērni un jaunieši? Kā tolaik aktīvie K.I.D. līderi nolēma izveidot jaunu, neatkarīgu jauniešu organizāciju “NovaSpace”, mēģinot saraut saites ar K.I.D., un kā viņiem ar to ir veicies.

 

—-------------------------------------------------------------------------------- 

 

Šis ir Latvijas Radio un "Delfi" pētījums "Līdera apskāviens", kas atklāj dalībnieču sistemātisku izmantošanu K.I.D. nometnēs un pasākumos, kā arī spēļu klubā "Kas? Kur? Kad?". 

 

LSM.lv garraksts: http://lsm.lv/lidera-apskaviens/ 

Rakstu sērija portālā “Delfi”: https://www.delfi.lv/56132298/lidera-apskaviens/

 

Spied pogu "sekot" šim podkāstam un iesaki to citiem! 

 

—-------------------------------------------------------------------------------- 

 

Pētījumu veica žurnālistes Olga Dragiļeva (Delfi), Sarmīte Gaidule (Delfi), Aija Rutka (Delfi), Dace Krejere (Latvijas Radio) un Agnese Linka (Latvijas Radio). Redaktori – Anita Brauna (Latvijas Radio), Filips Lastovskis (Delfi). 

 

Raidieraksta skaņu režija – Justīne Savitska un Ivo Tauriņš, vizuālā identitāte – Beāte Bērziņa. Multimediālā satura producente – Ieva Zariņa, video montāža – Romāns Žukovs. LSM.lv garraksta autors ir Andrejs Siliņš, lapas dizainu izstrādājis Artūrs Andersons. Dokumentālais stāsts veidots Latvijas Radio podkāstam “Dokumentārijs” un portālam “Delfi”.