“Izmantojot rotaļas, bērni var nošķirt atšķirīgas emocijas – vienas ir viņu, bet citas var piešķirt viņu radītajiem tēliem. Šī projekta mērķis ir strādāt ar bērnu emocijām. Ļaut viņiem saprast, ka, piemēram, tu drīksti būt skumīgs,” – tā saka Drošinātāja šīs nedēļas galvenā viešņa – nevalstiskās organizācijas „Generation U” līdzdibinātāja, māksliniece Kristīna Ļjuļčenko, kura runās par viņas un kolēģu projektu “Mani leļļu stāsti”, kuros ar leļļu un mūzikas terapijas palīdzību tieši šobrīd tiek palīdzēts bēgļu bērniem Kijivā, Harkivā un Īrijas pilsētā Brejā.

 

Savukārt Rihards Plūme Vācijas Māršala fonda Ziemeļu novirziena vadītāju un drošības politikas pētnieci Kristīni Bērziņu iztaujā par šādiem jautājumiem:

  • Aizdot, ne dāvināt - vai šī pieeja varētu atgriezt ASV atbalstu Ukrainai?
  • Ko Putins darīs tālāk un kāpēc rietumi nav gatavi atzīt viņu par neleģitīmu līderi?
  • Kāda loma Ukrainas pusē karojošo krievu operācijām Krievijas teritorijā?

Tāpat, ieskatīsimies aiz ziņu virsrakstiem, lai saprastu vai pagājušajā nedēļā ar pompu izsludinātā Eiropas Savienības jaunā palīdzības paka galu galā neizrādīsies apaļa nulle.

 

Viss svarīgākais par karu Ukrainā ir un būs vienuviet – Latvijas Radio raidieraksta “Drošinātājs” jaunākajā epizodē.

Ja vēlies, lai izskaidro kādu tev interesējošu jautājumu par notiekošo Ukrainā vai vēlies ieteikt intervijas varoni, raksti: drosinatajs@latvijasradio.lv vai ver vaļā linktr.ee/drosinatajs.