Saule aiz loga liecina, ka klāt vasara, un tas nozīmē, ka sākas vasaras muzikālo festivālu sezona. Un tagad jau droši varam teikt, ka tikpat regulāri, kā mainās gadalaiki, līdz ar vasaras atnākšanu atkal klāt ir starptautiskais diksilendu mūzikas festivāls.

      8.Starptautiskais Diksilendu mūzikas festivāls šogad norisināsies ātrāk nekā ierasts - no 30. maija līdz 1. jūnijam, jau tradicionāli piedāvājot koncertus Rīgā un Umurgā. Festivālā šogad piedalīsies grupas no Polijas, Sanktpēterburgas un, protams, Latvijas.


Mūsu virsuzdevums – nodrošināt festivāla nepārtrauktību, un to arī darām, rīkojot festivālu jau astoto reizi. Turklāt šim ciparam ir ļoti liela saistība ar bezgalības zīmi, - uzsver festivāla producents Armands Leimanis.

      30. maijā džeza bārā - restorānā “Trompete” notiks festivāla ieskandināšanas koncerts, savukārt 31. maijā viesnīcas “Hotel Roma” 7. stāva restorānā uzstāsies festivāla viesi – “Easy Winners” no Sanktpēterburgas un “Sunny Groove Dixie” (Latvija). Festivāla kulminācija paredzēta 1. jūnijā Umurgā, kur laukumā pie Kultūras nama muzicēs grupas „Homeopāti LV”, „Lauku ielas diksilends” un mūziķi no „Siguldas”, savukārt vakara koncertā vārds tiks dots festivāla viesiem – “The Dixie Company” (Polija), “Easy Winners” (Sanktpēterburga), kā arī “Sunny Groove Dixie” Vakara koncerts tiks atklāts ar tradicionālo festivāla viesu gājienu pa Umurgas ielām.