Tieši 1. jūnijā - 90 gadu dzimšanas dienu atzīmē amerikāņu dziedātājs un kinoaktieris Pets Būns (Pat Boone, 1934). Tieši tā - atzīmē, nevis pagājuši 90 gadi kopš mākslinieka dzimšanas! Nav daudz starp mums palikuši vīri, kuri varētu izstāstīt, kā tad bija stāvēt uz skatuves laikā, kad dzima jaunā mūzika - ar to jāsaprot rokenrols.

Amerikas Savienotajās Valstīs, laika posmā pirms tā sauktās "britu invāzijas", tikai viens izpildītājs varēja konkurēt ar visos aptauju sarakstos dominējošo Elvisu Presliju. Un tas bija Pets Būns. Jāatzīst - rhythm and blues mūziku katrs no šiem māksliniekiem interpretēja savādāk. Kamēr Preslijs ar uzkrītošajiem, spilgtajiem apģērbiem, pavedinošajām gurnu kustībām un divdomīgo skatienu skaitījās persona non grata, Pets Būns centās kaut kā nogludināt rokenrola asās šķautnes un bija gaidīts viesis katrā amerikāņa mājā, kur mājasmātes bija norūpējušās par savu atvašu morālo stāju…

Arī Pets Būns pats saglabājis staltu stāju, pat ja dziedāt ar pilnu atdevi viņš vairs neraujas par katru cenu, tad kinokameras priekšā vēl pirms pāris gadiem esot stājies.

Raidījumā stāsts par Peta Būna mūžīgās jaunības noslēpumu.