Savi varoņi ir jāgodā. Kas gan mēs būtu bez vēstures. Ideja par rokenrola slavas zāli un muzeju dzima skaņu ierakstu kompānijas "Atlantic Records" dibinātāja Ahmeta Erteguna galvā 1983. gadā. Muzeja ēka taustāmā un apskatāmā veidā tika atklāta tikai 1995. gadā. Tās atrašanās vieta ir Amerikas savienotajās valstīs, Ohaio štata Klīvlendas pilsētā. Dalībniekus slavas zālē sāka uzņemt daudz agrāk - jau 1986. gadā.

Pirmajā desmitniekā ierindojās visas agrīnā rokenrola zvaigznes, kā Čaks Berijs un Elviss Preslijs. Un šajā sarakstā atrodams arī amerikāņu mūziķa Badija Hollija vārds.

Mūzikas enciklopēdijās Badijs Hollijs tiek raksturots īsi un kodolīgi - vīrs kurš izmainīja rokenrola seju. Neticams sasniegums, ja ņem vērā, ka slavas virsotnē viņš paspēja būt tikai pusotru gadu. Badija darbi un jaunievedumi iedvesmoja un ietekmēja gan līdzgaitniekus, gan daudzas nākamo gadu zvaigznes. Par savu skolotāju viņu sauca gan Bītli, gan "The Rolling Stones", Bobs Dilans, Elviss Kostello un daudzi, daudzi citi. Izdevuma "Rolling Stone" visu laiku dižāko mākslinieku sarakstā Badijs Hollijs ierindots 13. vietā.