Kas gan cilvēkam var sagādāt lielāku prieku, kā tikšanās koncertā ar kādu no jaunības dienu skatuves zvaigznēm. Tie kuri bija publikas elki pagājušā gadsimta piecdesmitajos un sešdesmitajos gados, diez vai atbrauks pie mums. Toties ar 70. gadu slavenībām ir krietni vienkāršāk. Jau nākamnedēļ svētki visiem, kuriem savulaik tuvas bija angļu grupas "Smokie" dziesmas.

5. martā Arēnā "Rīga" un pēc tam 9. martā Daugavpils olimpiskajā centrā ar koncertiem Latvijā atgriežas leģendārā "Smokie" oriģinālbalss Kriss Normens. Viņš joprojām ir gaidīts viesis ne tikai pie mums, bet aktīvi uzstājas visā pasaulē. Koncertos skanēs ne tikai mūžzaļās dziesmas, bez kurām dziedātāju nelaiž prom no skatuves. Īpašu garšu noteikti piedos arī pirmatskaņojumi no Krisa Normena jaunā - šīgada - albuma "Junction 55".

"Albuma nosaukums atspoguļo faktu, ka esmu jaunā posmā savā karjerā, un ir pagājuši 55 gadi, kopš es kļuvu par profesionāli," tā paskaidro dziedātājs.

Ar Latviju Normenam ir īpašas attiecības, Jāņa Lūsēna producētajā albumā "Christmas Together"
viņš 1997. gadā iedziedāja vairākas kompozīcijas kopā ar Rīgas Doma zēnu kori. Dziedātājs atceras: "Vēl pirms 1997. gada biju uzstājies Latvijā un man izteica piedāvājumu, vai nevēlētos ierakstīt Ziemassvētku albumu kopā ar Rīgas Doma zēnu kori. Ja nebūtu šī piedāvājuma, manā diskogrāfijā neatrastos neviens šo svētku albums, jo pašam nebija ieceres tādu ieskaņot.

Raidījumā vēlreiz pārstaigāsim Krisa Normena dzīves ceļu.