6. augustā Maestro Raimonds Pauls un Latvijas radio bigbends uzstāsies Liepājas koncertestrādē "Pūt, vējiņi" – solistu vidū arī Elza Rozentāle, kuras daiļrades gaitām sekosim raidījumā.

Kad pirms gada spēcīgās balss īpašniece Elza Rozentāle iestājās Latvijas Mūzikas akadēmijas Džeza katedras vokālajā nodaļā, viņai beidzot bija nopietni jāķeras pie nošu raksta studijām, lai turpmāk varētu dziesmas iestudēt no notīm. Iepriekš tām dziedātāja lielu uzmanību nebija pievērsusi, kaut savulaik mācījusies Vecumnieku mūzikas un mākslas skolā, taču Rozentāles repertuārs pēdējos gados lielā mērā balstīts improvizācijā.

Uzsākot mācības augstskolā 32 gadu vecumā, par Elzas kursabiedriem kļuva muzikāli ļoti izglītoti astoņpadsmitgadīgi jaunieši ar labāk teorētiskajām zināšanām, tikmēr Rozentālei aiz muguras jau daudzi koncerti un dažnedažādi projekti ar daudzveidīgu repertuāru, ieskaitot latviešu tautasdziesmas, džezu, popmūzikas klasiku.

Pēdējā laikā Elza veiksmīgi sadarbojas ar Raimondu Paulu, kas viņai piedāvāja dziedāt literāri muzikālajā uzvedumā "Balts menuets nakts tumsā" ar Jāņa Sudrabkalna un Birutas Skujenieces dzeju. Sekoja sadarbība ar Gundaru Āboliņu un Maestro iestudējumā "Ziņģe par Rīgu", bet 6. augustā Liepājas estrādē "Pūt, vējiņi" Raimonds Pauls viesosies kopā ar Latvijas radio bigbendu, un skanēs arī dziesmas no mūzikla Leģenda par Zaļo Jumpravu, kuras dziedās Elza Rozentāle.