"Es nemainos, es palieku pie tā, kas es esmu!" šādus vārdus savas dzīves moto izvēlējies Liepājnieks Ivo Fomins, kura dzīvei un dziesmām veltīts šīsdienas raidījums.

Neesmu dzimšanas dienu svinētājs – tā apgalvo populārais dziedātājs. Tas gan viņam netraucēja pirms pieciem gadiem pusgadsimta jubileju pieticīgi atzīmēt ar koncertturneju, kas aizsākās ar diviem pilnībā izpārdotiem koncertiem Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars".

Toreiz par jubilejas turneju viņš teica: "Gribu, lai tas būtu eleganti un ar glanci, sākot no tā laika, kad es, muzicējot kopā ar Tomasu Kleinu, kļuvu par to, kas tagad esmu".

Aizritējuši gadi un nupat – marta sākumā – Ivo atzīmēja jau 55. dzimšanas dienu. Nekas jau nemainās – šogad atkal paredzēta jubilejas turneja, pie tam, izskatās, ka tā būs vēl iespaidīgāka par iepriekšējo. Pateicoties lielajai klausītāju interesei, jau izsludināti vairāki papildkoncerti. Tajos mūziķis gan kopā ar pavadošo grupu, gan īpašajiem viesiem, kuru vārdi pagaidām vēl nav atklāti, sola atskaņot lielāko daļu dziesmu, kas skanējušas viņa karjeras laikā.

"Šajos koncertos gribu atspoguļot to, ko esmu darījis uz skatuves visus šos gadus. Tās būs dziesmas no manas karjeras pašiem agrīnajiem gadiem, arī no dueta "Fomins un Kleins" laika, kaut kas arī no "Melnās princeses", arī labākās dziesmas no visiem četriem maniem albumiem,"atklājis dziedātājs.