Jaunais gads sākas iedvesmojoši - ar koncertu arēnā "Rīga" rītvakar Latvijā atgriežas pasaulslavenais itāļu tenors Andrea Bočelli. Līdz šim viņš pie mums viesojies trīs reizes.

Koncerta programma sadalīta divās daļās. Pirmajā daļā - slavenas operu ārijas, otrajā - vispopulārākās mākslinieka dziesmas. Iespējams, dzirdēsim arī kaut ko no Andrea Bočelli jaunākā albūma "Si", kuru viņš ierakstīja 2018.gadā, atzīmējot savu 60. dzimšanas jubileju.

Tas ir pirmais albums 14 gadu laikā, kurā iekļautas pilnīgi jaunas dziesmas. Šajā albumā Andrea Bočelli atgriežas pie saviem pirmsākumiem, un tas veltīts vienkāršām, taču nenovērtējamām lietām - mīlestībai, ticībai un ģimenei. "Si" ierakstīts Itālijā, un to producējis slavenais Bobs Ezrins, kas sadarbojies ar tādām zvaigznēm kā Pink Floyd, Lū Rīds un citas. Albuma centrā ir brīnišķīgs tēva un dēla duets. 20 gadus vecais Mateo Bočelli kopā ar tēvu izpilda skaistu, aizkustinošu dziesmu par saikni starp vecākiem un bērnu - "Fall On Me".

Radot šo albumu, vēlējos gremdēties atmiņās un atgriezties tajos laikos, kad biju jauns cilvēks un spēlēju klavieres bāros. Kopš tā laika esmu radījis daudz albumu, iedziedājis daudz slavenu dziesmu un āriju, taču kādā brīdī sacīju pats sev: Varbūt pienācis laiks pielikt pūles, lai atrastu jaunas dziesmas? Tas ir gandrīz kā sākt karjeru no jauna, - tā stāsta Andrea Bočelli.