Trausla, emocionāla, spējīga dziļi just, pārdzīvot, bet mācīties no kļūdām un iet tālāk – tāda ir dziedātāja un dziesmu autore Aminata Savadogo.

Viņas mamma  mācījās Rīgas Politehniskajā institūtā, viņas tēvs, afrikānis no Burkinafaso, studēja Rīgas Civilās aviācijas institūtā, un 1993. gada 9. janvārī pārim piedzima meitiņa Aminata. Šīs dziedātājas un dziesmu autores no vidusmēra latvieša visai atšķirīgā āriene, protams, uzreiz lika viņai pievērst uzmanību latviešu popmūzikas kopējā ainā.

Tiesa, savos pirmajos karjeras gados, dziedot fonā Jānim Stībelim, Aminatas seja nebija tik pamanāma kā viņas balss. Un tikai tad, kad 2015. gadā jaunās solistes sniegums un īpaši emocionāli uzlādētā un vokāli dinamiskā dziesma “Love Injected” ļāva viņai iegūt augsto 6. vietu Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, daudzi pašmāju mūzikas mīļotāji beidzot novērtēja Aminatas spožo talantu. Beidzot ir pienācis laiks viņas ilgi gaidītajam solokoncertam, kas notiks 4. augustā Andrejostas kvartāla vasaras skatuvē.