Šodien sākas otrā advente, un kristieši Latvijā un visā pasaulē iededz otro svecīti Adventes vainagā. Tas šodien, bet jau pēc dažām dienām - 12. decembrī, nesen atklātajā kultūras un mākslas telpā "Hanzas perons", ar divdaļīgu koncertu radošās darbības desmito gadadienu svinēs vokālā grupa "Latvian Voices", kas dzied sarežģītajā - tā saucamajā a cappella stilā.

Neskatoties uz grupas anglisko nosaukumu, kas tulkojumā nozīmē "Latviešu balsis", "Latvian Voices" ar savām balsīm kā vienīgo mūzikas instrumentu ir radījušas individuālu vokālo stilu, kurā savijas dažādu tautu etniskās mūzikas intonācijas, bet jo sevišķi - latviešu tautas mūzikas krāsas, ar tradicionāliem kora mūzikas un populārās mūzikas elementiem.

Jubilejas koncerta pirmajā daļā skatītājus cauri dažādiem laikmetiem un vēstures notikumiem tieši no sievietes skatupunkta izvedīs ansambļa dziedātājas - komponistes Lauras Jēkabsones jaundarbs, kas tapis, sadarbojoties ar latviešu folkloras un dzīvesstāstu pētnieci Sanitu Reinsoni.

Koncerta otrajā daļā būs dzirdamas klausītāju iemīļotākās dziesmas - "Pasaciņa", "Piekūns skrien debesīs", "Sudraba mēness" un citas.