Jau nākamnedēļ klāt būs Ziemassvētki, kad svinam ziemas saulgriežus un Jēzus Kristus dzimšanu. Un mums ir mūziķu apvienība, kas arī savu dzimšanas dienu atzīmē gada skaistāko svētku laikā. Tā ir vokālā grupa "Latvian Voices", kas dzimusi tieši pateicoties Ziemassvētkiem.

Mūziķiem retu reizi izdodas svinēt šos svētkus Latvijā, bet šogad ir viens no šādiem brīžiem un lai to pavadītu godam, dziedātāji sagatavojuši Ziemassvētku koncertprogrammu "Sniegums". Daži koncerti jau notikuši, daži vēl gaidāmi.

"Latvian Voices" dzied sarežģītajā - tā saucamajā a cappella stilā. Neskatoties uz grupas anglisko nosaukumu, kas tulkojumā nozīmē "Latviešu balsis", "Latvian Voices" ar savām balsīm kā vienīgo mūzikas instrumentu ir radījušas individuālu vokālo stilu, kurā savijas dažādu tautu etniskās mūzikas
intonācijas, bet jo sevišķi - latviešu tautas mūzikas krāsas ar tradicionāliem kora mūzikas un populārās mūzikas elementiem.

Nupat klajā nākusi jauna "Latvian Voices" dziesma "Jumalo." Tas ir otrais priekšvēstnesis no gaidāmā albuma "Atzīšanās", kura iznākšana plānota nākamā gada sākumā. "Jumalo" ir koša, svētku pacilātības zīmē dzirkstoša dziesma.

"Latvietis ir azartisks, svētkus svinošs un rituālos balstīts. Svētki ir daļa no mūsu dzīves ritējuma un tos svinēt vajag," tā skaidro grupas dalībniece Una Stade.