Lai arī gadiem rit bērnu drošībai veltītas kampaņas, nelaimes notiek un pat niecīga vecāku nevērība, pieskatot bērnus, var beigties ar traģēdiju. Kā pārliecināt vecākus, piemēram, pludmalē skatīties uz bērniem, nevis telefonos un ciktāl iespējams novērst visus apdraudējumus bērnam, diskutējam Ģimenes studijā. Raidījuma viesi: Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 1.nodaļas priekšnieka vietnieks Jānis Kāpostiņš, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas bērnu traumu ortopēdijas un mugurkaula ķirurgs Jānis Upenieks un Rīgas Pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes pārstāvis Jānis Skrims.

Ierakstā uzklausām krimināltiesību eksperte, speciāliste bērnu tiesību jomā Ilonu Kronbergu, jautājot, vai bargāki sodi vecākiem par nevērību vai citas izmaiņas normatīvajos aktos varētu vairot Latvijā bērnu drošību vai mainīt vecāku attieksmi.

Mamma Linda, kura dzīvo pludmales tuvumā, dalās pieredzē un vērojumos, kā peldvietā vecāki ir nevērīgi pret saviem bērniem un viņu drošību pie ūdens.