Kā izlīst caur adatas aci, ja bērna dzimšanas diena sakrīt ar svarīgu darba pasākumu? Raidījumā Ģimenes studija lietišķu vecāku domapmaiņa par bērnu klātbūtni oficiālās pieņemšanās un koorporatīvajā ikdienā. Raidījuma viesi: Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja, četru bērnu mamma Dace Helmane, SEB banka komunikācijas vadītāja un mamma Agnese Strazda, MILZU graudaugu ražotājs un tētis Enno Ence un kustības „Movember” veidotājs Latvijā un tētis Helmuts Bēķis.

"Bērniem ir vieta vecāku darba ikdienā. Nevar bērnu aizvest uz dārziņu un vakarā savākt, un teikt, ka esmu labs tētis," uzskata Helmuts Bēķis.

Viņam piekrīt ir arī Enno Ence, stāstot, ka bieži meita ir līdz darbā, tiesa, piebilstot, ka jāvērtē, kā tas ir lielos kolektīvos.

Agnese Strazda atzīst, ka mēģina dzīvot savu dzīvi un tajā mēģina arī integrēt bērnus. Viņa strādā lielā uzņēmumā un sastopas ar dažādiem viedokļiem par to, ka viņa arī darbā ir kopā ar bērnu.

Dace Helmane arī ir bijusi kopā ar bērniem darbā un dažādās sanāksmēs. Vienlaicīgi viņa vērtē, kur var ņemt līdzi bērnu un kur tomēr ne, lai pati varētu labāk koncentrēties darbam