„Jo visiem labāk, jo visiem labāk,” – tā savu dzīves un darba moto formulējusi Diāna Ņikitina, divu meitu mamma, zīmolvede, kopstrādes koncepta entuziaste un „Mammu virtuālās kopstrādes telpas” izveidotāja. Ģimenes studija viesojas pie Diānas un Oļega Ņikitiniem Rīgā.

Kamēr viņu vecākā meita Helga ir bērnudārzā, mazā Marta turpat aiz loga ratiņos guļ diendusu, saruna par darba un ģimenes dzīves harmonisku apvienošanu rit paralēli pusdienu tapšanai. Kartupeli, burkānu un cukīni Diāna nomizo un, aizdarītus ar savām iecienītākajām garšvielām - kurkumu, kumīnu, kardamonu un "Tandori" garšvielu maisījumu - sautē nelielā ūdens daudzumā. Sautējums top „brīnumkatlā, kuru līdz ar otrā bērna ienākšanu ģimenē, uzdāvinājuši vecvecāki.

„Tas var attiekties uz jebko – uz publisko vidi, uz ģimenes un darba attiecībām. Ar to, ka viens otram darām labu, viens otru arī ceļam un līdz ar to visiem ir arī labāk. Tas ir tāds dzīves dizains par labākās dzīves kvalitāti.

Tā ir mana universāla pieeja, tāpēc brīvi dalos ar savām zināšanām, nav bail, ka tās kāds paņems vai piesavināsies,” Diāna skaidro savu dzīves moto. „Dalos, lai visiem būtu labāk, lai varētu dzīvot feinākā pasaulē. Tas ir visa pamatā, kāpēc vispār kaut ko daru, kāpēc esmu izveidojusi mammu grupu, kāpēc es vienu brīdi dažādus urbānos projektus veidoju, par zīmolvedības jautājumiem veidoju darbnīcas.”

Savu dzīves moto „Jo visiem labāk, jo visiem labāk” Diāna attiecinājusi uz jebkuru jomu. Viņas mīļie projekti zīmolvedībā galvenokārt ir saistīti ar mammu, ar sieviešu iesaistīšanos biznesā.