Dvīņu māsas Evita un Vivita Leismanes pandēmijas laikā radījušas savu zīmolu "Māsas Leismanes". Tas ir viņu hobijs - radīt kleitas, matu lentas un citas skaistas lietas, lai samīļotu, uzmundrinātu un izkrāsotu dzīvi. Ikdienā viņas darbojas atšķirīgās profesijās, bet strādā blakus telpās. Māsas tagad - jau pieaugušas, pa īstam izbauda māsu draudzību un spēku joprojām smeļas savā kuplajā ģimenē.

Māsas stāsta, ka nav tā, ka no bērnības abas būtu bijušas labākās draudzenes. Skolā ir bijis posms, kad katrai bijuši savi draugi un pat nav sēdējušas vienā sola. Bet pie savu draudzīgo attiecību veidošanas abas ir strādājušas, gadiem ejot saprotot, ka labākais, kur investēt, ir ģimene un savstarpējās attiecībās.

Abas arī stāsta, ka ir atšķirīgas, kas vienai patīk, otrai - ne, bet ir atradušas ceļu vienu pie otras, pieņēmušas viena otras "tarakāniņus", sapratušas, ka kopā ir forši un saskan dzīves vērtības un domas.

Un vēl viņas nemākot strīdēties, var klusi dusmoties viena uz otru, un tad vienkārši iet kopā aiziet iedzert kafiju.

Evita un Vivita Leismanes nāk no Kuldīgas, no lielas ģimenes - viņām ir vecāks brālis un divas jaunākas māsas. Viņas stāsta, ka visiem ģimene ir vērtība, lai kādas domstarpības vai strīdi bijuši, cits pie cita atgriežas, atvainojas, samīļojas un dzīvo tālāk. Ģimene ir mūsu vērtība un pamats, atzīst māsas.