Labdarības maratonam „Dod pieci!” noslēdzoties, raidījumā Ģimenes studija tiekamies ar vēl senāka iekļaujošo vidi veicinoša projekta - fonda „Nāc līdzās!” veidotājiem, kas jau 25 gadus darbojas, lai veicinātu radošo spēju attīstību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Par fonda darbību stāsta tā valdes priekšsēdētāja Sarma Freiberga, mūziķis Lauris Reiniks, viņš arī „Nāc līdzās!” rīkoto koncertu dalībnieks un vadītājs, „Nāc līdzās!” absolūtā laureāte un šobrīd arī fonda brīvprātīgā projektu koordinatore Diāna Ponaskova.

Sazināmies arī ar kolēģi Justīni Savitsku, kura šogad ir labdarības maratonam „Dod pieci!” vēstnese. Viņa iepazīstina ar galvenajiem un ļoti konkrētiem secinājumiem, kāda palīdzība nepiecēšamas cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

„Nāc līdzās Ziemassvētkos!" 15.jubilejas koncerta ieraksts, kurā mūzikā apvienojušies mūziķi un talantīgi bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām, Latvijas Radio skanēs 26. decembrī pulksten 15.05 un 16.05, kā arī to varēs noklausīties Latvijas Radio mājaslapā.