Ģimenes studijas ceļš ved uz jaunatvērto Siguldas Zoo, kas platības ziņā šobrīd ir lielākais privātais zooloģiskais dārzs Latvijā. Tur var sastapt 100 dažādus dzīvniekus – vairumu no viņiem var arī samīļot un uzcienāt ar turpat nopērkamu pārtiku, kas garšo, bet neskādē dzīvniekiem. Tur risinām saruna ar vienu no šī zooloģiskā dārza radītājiem – Sandiju Baļčūnu.

Ideja darīt ko tik neparastu Sandijam radās pandēmijas laikā, kad viņam piederošās reklāmas aģentūras ieņēmumi samazinājās par 90 procentiem. Sākumā tika izveidots mini Zoo Kuivižos, tagad Siguldā. Šobrīd Sandijs ir pārliecināts, ka radījis prieka un miera vietas ne tikai tām ģimenēm, kuras atbrauc apskatīt dzīvniekus tuvplānā, arī saviem trim bērniem, kuri piedalījās idejas realizēšanā un tagad palīdz tas uzturēšanā.

Ideja par zoodārzu radās kaimiņam Danielam, kura pūrā bija Latvijas kaza Grieta, kas tagad ir viens no Siguldas zoodārza iemītniekiem, stāsta Sandijs.

Sarunā piedalās arī viņa sieva Monta, kura atzīst, ka viņa vairāk rūpējas par Renāru (10 gadi), Klēru (7 gadi) un Evertu (2,5 gadi), lai vīrs varētu īstenot zoodārza ieceri. Bērni sarunas laikā ir vairāk kustībā, tik pa reizei pieslēdzoties sarunai.