Skolas ikdiena no jaunajā mācību gada tiks organizēta uz klasi raugoties, kā slēgtu kopu. Plašāk par to, kā tas ietekmēs skolas ikdienu un kā tiks organizēts mācību darbs, saruna Ģimenes studijā. Kādas izmaiņas mācību darbā ir noteiktas, skaidro Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks un Slimību profilakses un kontroles centra direktora vietniece attīstības un epidemioloģiskās drošības jautājumos Ilona Liskova. Kā jaunajā mācību gadā notiks darbs divās lielās Latvijās skolās, skaidro Juglas vidusskolas direktore Aija Melle un Jelgavas 4.vidusskolas direktors Agris Celms.

Klase kā viena slēgta kopa – ir viens kolektīvs, kurš ikdienas mācību procesā atrodas kopā, pēc iespējas mazāk saskaroties ar citām kopām skolā.

Aija Melle akcentē, ka skolā ir ne tikai viena kopa kā klase, bet arī citas noslēgtas grupas, kā, piemēram, pagarinātā darba dienas grupas vai apvienotas mācību grupas vidusskolās.

Agris Celms pauž, ka skolā papildinās videonovērošanas iespējas, lai inficēšanās gadījumā spētu izsekot bērna kontaktiem ar citiem bērniem skolā.