Raidījuma skanēšanas laikā aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Kā kultūras notikumi pielāgojas bērnu un jauniešu vajadzībām gan satura un vēstījuma, gan formas ziņā, Ģimenes studijā sarunājas dažādu bērnu un pusaudžu auditorijai radītu kultūras norišu veidotāji, autori un līdzautori.

Rudens ir tas laiks, kad mēs no pļavām, laukiem un pludmalēm atgriežamies telpās un straujākus apgriezienus, protams, tradicionāli tradicionāli uzņem arī kultūras dzīve. Skolēni ir atpakaļ skolās, tur viņus sagaida programma "Latvijas skolas soma", taču gana plašas ir arī pārējais kultūras notikumu klāsts un piedāvājums. Vai un kā tas pielāgojas bērnu un jauniešu vajadzībām, gan satura un vēstījuma, gan formas ziņā, un kāda tad ir šī auditorija, kuru šodien uzrunāt, iespējams, nav nemaz tik viegli?

Ģimenes studijā sarunājas dažādu bērnu un pusaudžu auditorijai radītu kultūras norišu veidotāji, autori un līdzautori: Rīgas starptautiskā kinofestivāla kuratore, projekta vadītāja Kristīne Simsone, festivāla "Skaņu mežs" organizators Rihards T. Endriksons, kā arī režisors Dmitrijs Petrenko un un Latvijas Laikmetīgās mākslas centra "Survival Kit" izglītības projektu vadītāja Kristīne Ercika.