Raidījuma skanēšanas laikā aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Ģimenes studija dodas uz Madonu iepazīties ar Liepiņu ģimeni. Tētis Jānis ir pilsētas galvenais arhitekts, mamma Agnese – matemātikas skolotāja Madonas Valsts ģimnāzijā. Abi ir aktīvi kristieši un kopā audzina četrus bērnus. Lielu vietu Liepiņu ģimenes ikdienā ieņem muzicēšana, bet jo īpaši sportiskās aktivitātes, kas, kā vēlāk teiks Jānis, ir sevišķi svarīgas, lai veidotos veselīgu attiecību balanss ģimenē – gan ar bērniem, gan pašu vecāku starpā.

Katru vasaru viņi dažādos veidos un sastāvos dodas svētceļojumā uz Aglonu, pēdējos gados jau visi kopā. Jānis atzīst, ka ceļš, kas jāveic, nav tikai fizisks pārbaudījums, bet arī garīgi sagatavo bērnus dzīvei - kā būt līdzās, kā ir būt grūtībās, kā palīdzēt, kā nepakrist, kā nepagurt, kā piecelties un iet atkal tālāk.

 

Agnese vērtē, ka tas ir restarts pirms jaunā skolas gada, viņai kā mammai arī būtiski, ka ir apmēram nedēļu arī prom no virtuves, jo svētceļojuma laikā viņi ir pabaroti un lutināti. Arī garīgā ziņā pabaroti.

Taču aktuālākais Liepiņu notikums gaidāms pavisam drīz, proti, teju teju ģimenei pievienosies piektais bērniņš. Kā atzīst mamma Agnese – mazulis nācis kā atbilde uz četrdesmitgadnieku krīzei tik raksturīgo jautājumu – ko tālāk?