Raidījuma skanēšanas laikā aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.
Lai skolēns veiksmīgāk varētu mācīties un arī labāk justies, būtiski, cik gari ir starpbrīži skolās un skolēni tajos dara. Speciālisti uzsver - lai bērni varētu produktīvi mācīties, starpbrīžiem jābūt vismaz 15 minūtes gariem un bērniem tajos jākustas. Kāda ir reālā situācija un vai skolas jau šobrīd domā par nākamo mācību gadu, kad skolēni līdz 6. klasei mobilo telefonu nevarēs lietot arī starpbrīžos? Kādas aktivitātes to aizstās?
Ģimenes studijā analizē Ineta Helmane, Latvijas Universitātes asociētā profesore, Izglītības zinātņu un psiholoģijas fakultātes Pirmsskolas un sākumizglītības nodaļas vadītāja, Vita Šurgunte, Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskolas 3. klases audzinātāja, Sandra Strūberga, centra "Dardedze" preventīvi izglītojošo programmu speciāliste, un Jeļena Puzaka, Riebiņu vidusskolas sociālā pedagoģe, "Kiwa" atbalsta komandas vadītāja.
Ierakstā viedokli izaka Inta Bula-Biteniece, Rīgas Stradiņa universitātes Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras docētāja un vadošā pētniece.
Ierakstā viedojamies arī starpbrīdī Rīgas Katoļu ģimnāzijā.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X