Raidījuma skanēšanas laikā aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Ģimenes studija dodas ciemos pie Apsīšu ģimenes Valmieras pusē. Andis un Sofija ir astoņu bērnu vecāki. Vecākajai meitai Naomijai tagad 15 gadu, Joanna un Jonatāns arī ir padsmitnieki, Jozua un Mihaēls mācās sākumskolā, Jehuda un Zuzanna un bērnudārznieki, bet pastarīte Ciāna ir gadu veca.

Plašā ģimene dzīvo Valmieras novadā un viņu ģimenes māja kādreiz bija viena no sanatorijas „Līči” ēkām. Pārbūvējot un pielāgojot to ģimenes vajadzībām, Apsīši mēģina saglabāt vismaz kaut ko no vecās mājas stāsta. Un ne jau tikai pašiem sava māja patiešām skaistā vietā ir svarīga ģimenes labbūtībai. Dzīve laukos ļauj justies brīvi bērniem – te pašiem savs futbola laukums un iespēja nepieskatītiem darboties svaigā gaisā, ģimenei ir iespēja turēt vistas un aitas, turklāt tās ir slaucamas.

Būtiski ir arī tas, ka „Līči” ir netālu no Valmieras, jo tur atrodas privātā mūzikas un mākslas vidusskola „Universum”. Apsīši aktīvi līdzdarbojušies skolas izveidē un joprojām skola ir viņu dzīves ļoti būtiska daļa – Andis ir skolas valdes priekšsēdētajs, Sofija – tagad uzņemšanas koordinatore. Un šajā skolā mācās arī viņu bērni.

Sarunas laikā Apsīši stāsta arī, ka ticība Dievam viņus veido par kuplu ģimeni un ikdienā ļauj piedzīvot un veiksmīgi pārvarēt dažādus izaicinājumus.