Raidījuma skanēšanas laikā aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu, Latvijas Radio 1 raidījums Ģimenes studija organizē tiešsaistes konferenci „Ģimenes dzīvesspēks: pieredze, pieņemšana un atbalsts”. Tā skar aktuālas ģimenes attiecību, izaugsmes, izglītības un šī brīža notikumus atspoguļojošas tēmas, par kurām runā  zinoši un pieredzējuši eksperti.

Konferences tiešraide audio formātā būs dzirdama Latvijas Radio 1, savukārt video tiešraidei varēs sekot līdzi sabiedrisko mediju portālā LSM.lv un „Ģimenes studijas” „Facebook” kontā, kur klausītāji varēs uzdot arī savus jautājumus.

Pasākumā uzstāsies pieredzējuši eksperti, kuri runās par piecām tēmām, kas aktualizējušās gan pandēmijas laikā, gan pieredzot karu Ukrainā.

Konferences „Ģimenes dzīvesspēks: pieredze, pieņemšana un atbalsts” programma:

Baiba Martinsone (Latvijas Universitātes profesore, psiholoģe) „Kas ir dzīvesspēks un ieteikumi vecākiem, kā to vairot.”;

Lauris Bokišs (biedrības „Tēvi” nodarbību vadītājs, organizators) „Tētis ģimenes ēnā. Kā iekļauties?”;

Aivita Putniņa (sociālantropoloģe, Latvijas Universitātes asociētā profesore) ´ „Sadzīvošana. Vērojumi par attiecībām šodienas Latvijā.”;

Oskars Kaulēns (Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas direktors) „Kā neiekrist iemācītas bezpalīdzības lamatās?”;

Liene Dambiņa (Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja  un Pusaudžu Resursu centra vadītāja) „Spēka punkti vecākiem, saskaroties ar bērnu slimošanu”.

Konferenci vada „Ģimenes studijas” žurnālistes Agnese Linka un Mairita Znotiņa. Tās laikā jebkuram klausītājam būs iespēja uzdot jautājumus ekspertiem, izmantojot „Ģimenes studijas” sociālo mediju kontus un tiešraides e-pastu: gimene@latvijasradio.lv.

Atbildes uz konferences dalībnieku jautājumiem tiks sniegtas arī video formātā pēc tās beigām un būs pieejamas „Ģimenes studijas” „Facebook” un „Instagram” kanālos. Pēc konferences visi materiāli ikvienam interesentam būs pieejami arī Latvijas Radio „YouTube” kontā.

Tiešsaistes konference „Ģimenes dzīvesspēks: pieredze, pieņemšana un atbalsts” pieejama bez maksas.