Raidījuma skanēšanas laikā aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.
Bieži bērni pirmsskolā labprāt dzied, dejo un muzicē. Taču skolā prieks nereti pazūd, mūzika kā mācību priekšsmets kļūst sarežģīts. Laiku pa laikam aktuālas ir arī diskusijas, vai Dziesmu un deju svētku repertuārs nav pārlieku sarežģīts. Vai varam samērot Dziesmu svētku tradīcijas turpināšanos ar dabisku interesi un prieku par kopā muzicēšanu?
Ģimenes studijā diskutē diriģents Edgars Vītols, Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsdiriģents un noslēguma koncerta mākslinieciskais vadītājs, Ilze Vilde, Valsts izglītības attīstības aģentūras valsts metodiķe mūzikā, mūziķe Agnese Rakovska, aģentūras "Zvaigznājs" dibinātāja un radošā direktore, mūzikas skolotāja Inta Godiņa, Rīgas 6. vidusskolas direktora vietniece mūzikas jautājumos, Latvijas vispārējās izglītības iestāžu mūzikas skolotāju asociācijas pārstāve.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X