Raidījuma skanēšanas laikā aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.
Nesen iznākusi grāmata bērniem par dzimumu līdztiesību "Puika, kas spēlējās ar lellēm". Grāmatas autors Ilis, īstajā vārdā Iļja Marija Boļšakovs – filozofs, teologs, mācībspēks, dažādu stāstu, publikāciju, mācību līdzekļu un nu arī bērnu literatūras autors. Cik aktuāla problēma bērnu audzināšanā ir dzimumu stereotipi un vai puikas un meitenes būtu audzināmi atšķirīgi, diskutējam Ģimenes studijā. Raidījuma viesi: grāmatas autors - rakstnieks, filozofs Iļja Marija Boļšakovs, sociālantropoļoģe, Latvijas Universitātes asociētā profesore Aivita Putniņa, ārste-psihoterapeite Laura Valaine un trīs bērnu mamma Māra Veselova.
Dzimumu līdztiesības jautājums, sieviešu un vīriešu vienlīdzīgu tiesību un iespēju veicināšana ir iekļauta gan mūsu pašu valsts plānos un stratēģijās, gan dažādos starptautiskos dokumentos. Taču ik pa laikam veikti pētījumi liecina, lai gan Latvijas iedzīvotāji dzimumu līdztiesību uzskata par svarīgu vērtību un vēlas dzīvot līdztiesīgā sabiedrībā, reālā situācija tomēr mums vēl ir diezgan tālu no vēlamās. Par dzīmumu līdztiesību un puiku un meiteņu audzināšanu diskusija ar raidījuma viesiem.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Komentāri (1)
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X