Vai nemitīga vecāku izglītošanās ir modes tendence, nepieciešamība mūsdienu mainīgajā vidē vai varbūt šaubīšanās par savām spējām? Un kā vecākiem nepārdegt centienos būt teju ideāliem, skaidrojam Ģimenes studijā.

Tuvojas mammu un tētu konference “Vecāku revolūcija”. Tā norisināsies 1.novembrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”. Tā būs par to, “kā neapjukt mūsdienu neskaitāmajās pieejās bērnu audzināšanā, kā atrast savu pareizo veidu ģimenes dzīves organizēšanā un kā nostiprināt pārliecību, ka katrs mēs esam vislabākais vecāks savam bērnam arī tad, ja kļūdāmies un kādā sarežģītākā situācijā esam mēģinājuši vairākkārt, lai atrastu piemērotāko risinājumu”.

Kā būt vai kā kļūt par laimīgu ģimeni, raidījumā Ģimenes studija, ieskicējot gaidāmās konferences sarunu tematiku, vērtē konferences “Vecāku revolūcija” rīkotājs, trīs bērnu tētis Mārtiņš Gineitis, klīniskā psiholoģe, psihoterapijas speciāliste no ģimeņu psiholoģijas centra “Līna”, trīs bērnu mamma Līga Bernāte un mūziķis, četru bērnu tētis Jānis Driksna. Viņš uz raidījumu atnācis kopā ar jaunāko dēlu Evertu.