Šoreiz Ģimenes studijā iepazīstamies ar Krūmu ģimeni Carnikavā. Viņiem viss ir ap un par sportu – tētis Edvīns bijis vieglatlēts, tagad – treneris, arī mamma Sandra sportojusi profesionāli, bijusi ne tikai vairākkārtēja Latvijas čempione, bet vēl pēc pirmā bērna piedzimšanas startējusi Eiropas līmeņa vieglatlētikas sacensībās.

Tagad viņi abi ir sporta skolotāji un treneri, kopā audzina trīs dēlus un nav nekāds pārsteigums – visi puiši aktīvi sporto.

Vecāki gan uzsver, ka tā nav bijusi viņu izvēle, viņuprāt, svarīgi bērnus attīstīt vispusīgi, dot iespējas izmēģināt arī mākslu un mūziku, taču Krūmu dēli, visi kā viens uzauguši stadionos un manēžās, dod priekšroku sportam, kas interesanti – ne tikai vieglatlētikai. 

Vecākais dēls Ernests (17) nodarbojas ar hokeju, pats saka, ka brīvajā laikā tikai sporto un mācās. Hokeju spēlēt izvēlējies jau sešu gadu vecumā un tā vairāk bijusi paša izvēle.

Mamma gan piebilst, ka sākumā nemaz tik vienkārši nav bijis ar izvēli par labu hokejam.

Ernests skolas gaitu sākumā vienu gadu dziedājis Rīga Doma skolas korī. Tētis stāsta, ka bijusi doma, ka varbūt dēls varētu dziedāt, bet Ernests bijis priecīgs, ka šis gads ir pagājis un jāatgriežas.

"Nav tā, ka mēs virzām tikai uz sportu, tā ir viņu izvēle. Dabas dotas dāvanas, vienam vairāk, otram - mazāk. Līdz ar to virzām. Vai mēs gribam, lai viņi būtu profesionāli sportisti, tā ir viņu izvēle," vērtē Edvīns.

Edvards (10) arī nodarbojas ar sportu - hokeju un vieglatlētiku. Pagaidām nav izlēmis, kuru sporta veidu izvēlēties kā galveno, jo abi patīk.

Egnārs (6) mācās spēlēt futbolu un rudenī sāks skolas gaitas.

Raksturojot jaunāko dēlu izvēles, Sandra atzīst, ka Edvardam visas domas ir saistītas ar sportu un viņš ir gatavs izmēģināt jebko, kā virzīt jaunāko - radīs laiks.

Lai atpūstos, Sandra dodas pastaigās uz jūru. Reizēm viņai pievienojas Edvīns, puikas gan tikai tajās reizēs, ja ir paredzēta peldēšana un ejam uz jūru nozīmē, ka brauc ar mašīnu. 

Ar sportu saistās arī visi ģimenes vasaras plāni - paredzētas nometnes un sacensības gan Edvīnam un Sandrai kopā ar saviem audzēkņiem, gan arī puikām.