Raidījuma skanēšanas laikā aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Pirmajā jaunā mācību gada dienā Ģimenes studija ir devusies uz Liepāju, lai svinētu skolas gada sākumu kopā ar Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skolotājiem, skolēniem un viņu vecākiem. Skola šogad svin 100 gadu jubileju un sevi dēvē par citādu skolu - skolu, kurā virmo zinātkāre, kas iedvesmo.

Par noskaņojumu mācību gada sākumā un gaidāmo mācību gadu stāsta skolas direktors Kārlis Strautiņš un direktora vietniece, metodiķe Laura Katkeviča. Sarunā skaram arī jautājumu par gaidāmo skolotāju streiku.

Uzklausām pieredzes bagātus un arī jauno Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skolotājus: 12.klases audzinātāju, kultūras un pašizpausmes / drāmas pasniedzēju Ilzi Karazinu, kā jaunos, kas pirmo gadu strādās šajā skolā – sociālo zinību skolotāju Leldi Kiršteini, sporta skolotāju Reini Rozīti un programmēšanas skolotāju Robertu Rožkalnu. Kopumā šajā skolā darbu šajā mācību gadā sāk 11 jauni skolotāji.

Sarunu turpinām ar tiem, kas domā par skolas vidi un skolēnu labbūtību: Inga Vasermane skolā ienākusi kā entuziasma pilns vecāks un piedāvāja savas zināšanas „Erasmus” projektu īstenošanai; Sigita Stefana ir skolas līdzpārvaldes koordinatore, līdzpārvaldi pārstāv arī Katrīna Dzintare; Viktorija Bērzkalne ir Vecāku padomes vadītāja vietniece.

Uzklausām Gunitu un Andri Lankas, divi no viņu četriem bērniem mācās šajā skolā. Sarunā iesaistās arī meita Linda un dēls Krišjānis.

Ar pirmajiem iespaidiem, sākot mācības šājā skolā, dalās mamma Inga Laugale un meita Lilija, kura mācīsies 4. klasē.

Liepājas Raiņa 6. vidusskolā šogad 8. klasē mācīsies Anna Murza no Ukrainas. Viņa mācības Liepājā sāka jau pavasarī. Annas skolotāja Laura Katkēviča atklāj, ka klasē būs vēl viena ukraiņu meitene.