Kā mainījusies izpratne par Latvijas uzņēmēju un diasporas profesionāļu sadarbību un atbalsta formām. Kā to redz Pasaules Brīvo latviešu apvienība, kura pagājušajā nedēļā tikās ar Latvijas valdības pārstāvjiem? Kādus sadarbības modeļus  redz Latvijas investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)? Uzklausām arī Latviešu biznesa kluba Dānijā pieredzi un LIAA  pārstāvniecības Lielbritānijā pieredzi.

Raidījuma viesi: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Investīciju projektu departamenta projektu attīstības nodaļas vadītāja vietniece Arta Krūze, Saeimas deputāts, Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Reinis Znotiņš (Jaunā konservatīvā partija), Pasaules Brīvo latviešu apvienības vicepriekšsēdis, Amerikas latviešu apvienības (ALA) vicepriekšsēdis Mārtiņš Andersons un Latvijas Tirdzniecības kameras ASV (Lat Cham) viceprezidents, advokātu biroja "Slokenbergs PLLC" dibinātājs, komerctiesību advokāts
Ivars Slokenbergs.

Sazināmies ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecības Lielbritānijā vadītāju Reini Āzi un Latviešu biznesa kluba Dānijā vadītāju Ingu Pučuri.