Iegriežot Lilioma karuseli, tajā pa laikam sēdīsies gan Jaunušana – aktiera, gan režisora radītie varoņi:  viņa teātra vēsturē nepārspētie Taukšķis, Rūdis, Krogstā (Ibsena lugā Leļļu nams), no kura Jaunušans savai dzīvei paņēma  atziņu: neticēt skaistiem vārdiem. Jaunušana laikabiedri – aktieris Uldis Dumpis, režisori Edmunds Freibergs un Valdis Lūriņš, aktrise Ilze Rūdolfa,  kuriem bijusi laime sastrādāties ar režisoru, atzīst, ka viņš visā savā darbībā centies skaust ļaunumu, tā paverot ceļu labajam, lai gan tas neizslēdz arī šaubas, pretrunas, radošas sadursmes.

Tieši Jaunušana Skroderienas Silmačos režija 1975. gadā  izdarīja pagriezienu: viņš Antonijas un Dūdara attiecības uzlika uz nesadzijušas mīlestības ass. Bez tā turpmākie iestudējumi nav iedomājami. Tenesija Viljamsa Ilgu tramvajs ir īpašs stāsts gan režisoram Alfrēdam Jaunušanam, gan iestudējuma dalībniekiem, Antras Liedskalniņas Blanša vēl ilgi būs aktrišu augstā latiņa, pēc kuras var vien tiekties… Raidījumā sarunu vada teātra zinātnieks, akadēmiķis Viktors Hausmanis.

Radošā komanda:Alda Briede un Dzintra Matuzāle– redaktores;Irēna Cērmane – režisore;Andis Ploks – skaņu režisors;Māra Eglīte – producente; Miks Jeluškins, Una Kupča – video;Mudīte Paegle – mājas lapas redaktore. Projektu atbalsta: