Pirmatskaņojums Radioteātrī. Košā latviešu romānista Anšlava Eglīša stāsts “Nestundas” topošo aktieru lasījumā Latvijas Radioteātra viļņos pavērs durvis, aiz kurām mīt jaunība.

Vai esi kaut reizi dzīvē vēries upes atvarā un sajutis vilinājumu uzzināt, kas slēpjas tā dzīlēs? Gribējis atsperties no krasta un kā bulta ietriekties ūdenī – saltā kā spirts, lai sajustu, kā sīki gaisa burbulīši, traukdamies augšup, kņudina brūni iedegušo ādu? Vai esi pielicis soli un sajutis sirdi sitamies kaklā, kad tev pa pēdām iet aizdomīgs svešinieks? Varbūt stingām acīm esi vēries dzīvokļa aizkaru krokā, aiz kuras tev šķiet – kāds stāv. Vai esi uztrūcies gultā sēdus pēkšņas kļūdas apjausmā un piesarcis nikns aiz bezspēcības, kad mīļotais cilvēks uzsmaida citam?

Piedalās Latvijas Kultūras akadēmijas aktieru specialitātes Valmieras dramatiskā teātra 4.kursa studenti Rūdis Bīviņš, Meinards Liepiņš, Aksels Aizkalns, Sandis Runge un Krišjānis Strods. Režisore Zane Daudziņa, komponists Jēkabs Nīmanis, skaņu režisors Andis Ploks, montāžas režisors Kārlis Daudziņš. 2020.gada ieraksts. 3.daļa.