Cikls "Teātra garša" - teātra paaudžu sarunas par teātri un dzīvi. 2.raidījums. Piedalās režisors Varis Brasla un aktrise Agnese Budovska.

Šī projekta vēlme ir veidot nosacītu tiltu starp teātra paaudzēm, kurām savstarpējā saikne ir zudusi laika straujā ritējuma dēļ. Lielākā daļa vecmeistaru teātros vairs nestrādā, bet daļa jauno skatuves mākslinieku par viņiem neko nezin. “Teātra garša” dod iespēju šīm paaudzēm satikties, sarunāties, mācīties, iedvesmoties vienam no otra, apmainīties domām par kopīgo mīlestību uz teātra mākslu un pasaules redzējumu. Bet mums - pārējiem - šīs sarunas dod iespēju mēģināt sajust, kas tad īsti ir teātra garša, jo sarunājoties dažādām teātra paaudzēm izgaismojas lietas par kurām intervijās nemaz netiek jautāts.

Šajā sarunā tiekas teātra un kino režisors Varis Brasla un Latvijas Nacionālā teātra aktrise Agnese Budovska. Abi mākslinieki sarunājas par līdzautorības jēgu aktiera darbā, par mēģinājuma procesa īpatnībām teātrī un kino, par dzimumu lomām mākslā un daudz ko citu.