Jelgava, 1994. gads – dzīve salūst divās daļās, un nekas vairs nevar turpināties kā līdz šim. Trakuma šāviena pamodināti, mēs izrausimies no ikdienišķā un vairs nebūsim par skrūvīti normāli pareizajā pasaulē. Nostāties pret, radīt savu nepasauli, apreibt un ilgoties būt mazliet trakiem. Gari mati, asociāla uzvedība un, visam pāri, mūzika, kas iztulkos visu, ko mēs gribam teikt.

Šodiena – jau esmu lauzis visus solījumus un pārvērties par vergu, liekuli, meli, krāpnieku, ārišķi un snobu, par visu, kas es nebiju toreiz. Bet kā toreiz īsti bija? Negaidīta tikšanās ar kādu no pagātnes pasaules nākamajā rītā pēc 30. dzimšanas dienas svinībām sagriež atmiņu karuseli un aizrauj laikā, kad metāls noteica likteni, izkliedzot jautājumu “But what about us?”

Romāna dramatizējumu veidojis Kārlis Anitens. Radioiestudējumā piedalās Kaspars Znotiņš, Edgars Kaufelds, Mārtiņš Upenieks, Kārlis Anitens, Niklāvs Kurpnieks, Agnese Cīrule, Māra Eglīte, Igors Šelegovskis, Pēteris Galviņš, Gatis Gāga, Normunds Griestiņš. Režisore Aija Treija. Skaņu režisore Kristīne Zolotorenko. Producente Māra Eglīte.

Raidījumu atbalsta: