Liepājas Radio teātra audioizrāde sešās daļās, kas veidota pēc Noras Ikstenas grāmatas "Jaunavas mācība". Trīs paaudžu sieviešu skaudrs stāsts par laikmeta griežiem Latvijā, varas maiņām, alkām un sapņiem, par piederību, par atgriešanos pie saknēm. Režisore Karīna Tatarinova. 2. daļa.

Iestudējumā piedalās Liepājas teātra aktieri: Inese Kučinska, Karīna Tatarinova, jaunā aktrise Agnija Dreimane, Anita Kvāla, Anda Albuže, Leons Leščinskis, Sandis Pēcis, Armands Kaušelis, Kaspars Kārkliņš, Laura Jeruma un citi. Kā arī, nu jau Liepājas teātrim "piesaistītie" - Madara Botmane un Regnārs Vaivars (abi ir veidojuši Liepājas teātra izrādi "Purva bridējs ugunī").

Ieraksta skaņu režisors Jānis Straume veido arī mūzikas partitūru, ieraksta procesā piedalās arī skaņu režisore Milda Ziemane. Ieraksta procesu fiksē, kā arī īpašu foto sēriju veido Liepājas teātra aktieris un viens no iestudējuma dalībniekiem Armands Kaušelis.

Iestudējums top ar Liepājas Kultūras pārvaldes, Liepājas SEZ un Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas atbalstu.