Pirmatskaņojums Radioteātrī - poētiski muzikāla kompozīcija "Mana dzejas diena" septiņās daļās. Sev tuvo dzeju kopā ar draugiem mūziķiem lasa, interpretē un savas asociācijas atklāj septiņi aktieri.

"Dzeja izaug no sāpēm un zemes un tiecas uz debesīm," atzīst iestudējuma režisors Valdis Lūriņš.

Ciklā skanēs Broņislavas Martuževas, brāļu Veidenbaumu, Austras Skujiņas, Imanta Ziedoņa, Knuta Skujenieka un daudzu citu autoru dzeja, un latvju dainas.

Dzeju lasa aktieri Zane Jančevska, Vilis Daudziņš, Dita Lūriņa, Kaspars Znotiņš, Jānis Paukštello, Jānis Kronis un Dace Bonāti.

1.daļa. Visa sākums ir tautasdziesma. Studijā aktrise Zane Jančevska kopā ar mūziķiem Laumu Bērzu, Ansi Jansonu un Jēkabu Jančevski.

2. daļa. Aktieris Vilis Daudziņš lasa dzeju, ko sarakstījusi divi brāļi - Eduards Veidenbaums un Kārlis Veidenbaums. Ierakstā piedalās komponists Jēkabs Nīmanis un mūziķis Gidons Grīnbergs.

3.daļa. Aktrise Dita Lūriņa un komponists Jānis Strazds piedāvā satikties ar diviem dzejniekiem Austru Skujiņu un Eriku Ādamsonu.

4. daļa. Aktieris Kaspars Znotiņš un ģitārists Kaspars Zemītis turpina "dzejas dienas", piedāvājot izlasi no programmas "Motīvs balsij un ģitārai", kas tapusi mūzikas namā "Daile".

5. daļa. Aktieris Jānis Paukštello izvēlējies Imanta Ziedoņa darbus. Piedalās komponists Valdis Zilveris.

6. daļa. Aktieris Jānis Kronis izvēlējies Klāva Elsberga darbus. Piedalās komponists Valdis Zilveris.

7. daļa. Aktrises Daces Bonātes stāsts ir par dzejnieci, kurai dzeja nav tikai dzejošanas pēc. Viņa pati teikusi: "Dzeja ir Dieva dāvana, kas nokrīt no gaisa." Šis ir stāsts par Broņislavu Martuževu. Piedalās komponists Valdis Zilveris.