28.aprīlī izcilajai aktrisei Verai Singajevskai aprit apaļi 100. Atceroties viņas veikumu, piedāvājam noklausīties raidījumu, kas tapis 2016.gadā - "Radioteātra un teātra leģendas.Vera Singajevska".

Ņiprais Karlsons, tusnītis Vinnijs Pūks, mazais Nikolā, karalis Matiušs Pirmais, zinātkārais Dauka… Tā mēs varētu saukt vēl un vēl. Tie ir tēli, ko uz teātra skatuves un pie radio mikrofona atveidojusi izcilā aktrise Vera Singajevska, aizkustinot daudzu mazo un lielo skatītāju sirdis, pildot tās ar mīlestību un labestību. Par Veru Singajevsku jeb, kā viņu mīļi dēvē kolēģi un draugi – Singu –  raidījumā runās teātra zinātnieks akadēmiķis Viktors Hausmanis, aktrises dēls un arī aktieris Gundars Āboliņš, kolēģe Tamāra Soboļeva un radioteātra režisore Dace Strelēvica. Dzirdēsit fragmentus no izrādēm un radio iestudējumiem, kā arī aktrises iedziedātās dziesmiņas bērniem.

Raidījuma radošā komanda Viktors Hausmanis, Māra Eglīte, Irēna Cērmane, Andis Ploks, Dzintra Matuzāle, Alda Briede, Māra Krontāle, Mudīte Paegle, Miks Jeluškins.

Raidījumu atbalsta: