Izklausās neticami, bet ari šogad, apceļojot dzimto zemi, mēs Latviju varam atklāt no jauna. Tiešraidē no ikgadējās starptautiskās tūrisma izstādes-gadatirgus „Balttour 2020” iztaujāsim pašmāju tūrisma profesionāļus par jauniem un labi aizmirstiem maršrutiem un galamērķiem, kas atrodas tepat Latvijā, kā arī ārpus mūsu valsts robežām.

No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2020", kur sezonas jaunumus, populārākās iespējas, īpašos piedāvājumus un izdevīgus pirkumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvās vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu.

Raidījumā Kā labāk dzīvot par izstādi “Balttour”stāsta izstāžu projekta vadītājs no BT1 Dainis Bricis.

Ekonomikas doktors, Tūrisma pētniecības centra vadītājs Ēriks Lingebērziņš stāsta par Spānijā tūrisma izstādē pieredzēto.

"Exit Rīga" projekta vadītājs Juris Žilko iepazīstina ar projektu, kurā apvienojušies Pierīgas novadi.

Bauskas Tūrisma informācijas centra pārstāve Inese Turkupole-Zilpure stāsta par neparastiem piedāvājumiem Bauskas novadā.

Ilze Dravniece no Kandavas stāsta par piedāvājumiem savā novadā, bet Juris Titovs aicina uz īpašu pasākumu "Grilēšanas garšas pasakas Kandavā", kas norisināsies augustā.

Pārceļamies no Kurzemes uz Latgali: Ilga Ivanova iepazīstina ar tūrisma piedāvājumiem Zilupes pusē un mudina apceļot visu Latgali.

Dace Vašuka no Popes atkal mudina atgriezties Kurzemē un, protams, vasarā izbaudīt dziesminieku festivālu “Varti".

Latvijas Etnogrāfiskā Brīvdabas muzeja direktors Igors Ziemelis mudina iegriezties muzejā un aicina uz tradicionālo etnogrāfisko darinājumu gadatirgu, kas šogad norisināsies jau 50 reizi.

Noslēgumā Igo aicina uz topošo mūzikas un mākslas centru "Ceplis" Mežotnē.