Ko ārvalstu tūristi grib redzēt Latvijā un ko mēs viņiem piedāvājam? Vai atšķiras dažādu valstu tūristu interese par Latviju un kā to izvērtēt, lai katra reģiona pārstāvjiem piedāvātu interesantāko maršrutu. Kas ir tas, kas mūsu zemē ir īpašs, ko pilnīgi noteikti vajadzētu izcelt kā Latvijas unikalitāti.

Studijā TAVA direktors Armands Slokenbergs, biznesa augstskolas "Turība" Tūrisma pētniecības centra vadītājs Ēriks Lingebērziņš un asociācijas „Lauku ceļotājs” vadītāja Asnāte Ziemele.

Diemžēl Rīgā, Zolitūdē, notikusī traģēdija - tirdzniecības centra sabrukšana var atsaukties un droši vien arī atsauksies uz tūrisma industriju

"Drošība tūrismā ir pirmā vietā," skaidro Asnāte Ziemele. "Līdz šim varējām lepoties, ka Latvija ir droša valsts. Šādi notikumi runā par mums, un runā ne to labāko. Jau tagad Latvijā notikušo traģēdiju salīdzina ar Indijā notikušo Bombejas iepirkšanās centrā sabrukšanu. Esam nolikti tajā pašā līmenī. Tas arī atsaucas uz tūrismu. Baumas par to, cik droši ir pie mums, kā lietas mūsu valstī pārvalda lietas, cirkulē potenciālo tūristu vidū."