Neviens neapstrīdēs, ka jaunu un kvalitatīvu tūrisma produktu radīšana ir ļoti svarīga nozares attīstībai, lai piesaistītu jaunus tūristus un nepieviltu esošos. Tāpat regulāri jādomā, kā mazināt sezonalitātes ietekmi tūrismā un kā sekmēt ilgākus tūrisma braucienus mūsu valstī. Ar ko varam lepoties un kādi tūrisma produkti tiek vērtēti? Cik izdomas bagāti ir tūrisma industrijas pārstāvji? Ielūkosimies „dzīvā sudraba” muzejā, kā arī uzzināsiet, kas ir „RSU veselības ekspresis”.

Raidījumu, kas top sadarbībā ar TAVA, par konkursu „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2013”. Studijā TAVA pārstāve, komisijas vadītāja un konkursa rīkotāja Inese Šīrava, Dzīvā sudraba muzeja autors Oļegs Auzers un viņa dzīvesbiedre, tūrisma gide Ligita Auzere un Apaļkalna kempinga Raiskumā un dabas takas "Kvēpenes dabas valdzinājums" pārstāve Laura Stūre.

Konkursa "Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2013” uzvarētājus paziņos Latvijas Tūrisma foruma laikā 6. decembrī. Konkurss notiek otro gadu. Tā mērķi ir noskaidrot, kas nozarē tapis no jauna,kā arī uzteikt tūrisma entuziastu un objektu saiminieku veikumu, pateikt viņiem paldies.