Pilsētvides sakārtošana primāri ir attiecīgās municipalitātes atbildība. Tomēr arī iedzīvotāji var dot savu ieguldījumu, lai pašu rokām sakoptu aizlaistu parku vai bērnu laukumu. Par vienu šādu iniciatīvu, kuras laikā taps pagaidu brīvdabas skatuve, stāsts raidījumā Kā labāk dzīvot.

Biedrība "homo ecos:" kopā ar Sarkandaugavas attīstības biedrību, Dānijas un Baltkrievijas nevalstiskajām organizācijām īsteno projektu par jauniešu iesaisti pilsētas vides plānošanā, arī par jaunās paaudzes pilsonisko līdzdalību. Par projektu raidījumā Kā labāk dzīvot stāsta Sarkandaugavas attīstības biedrības pārstāve Alija Turlaja, vēsturnieks un pasīvās būvniecības entuziasts Krišjānis Lange un ainavu arhitekte Gunita Kuļikovska.

22. jūlijā Sarkandaugavā plānots pasākums, kurā no otrreiz izmantojamiem materiāliem jaunieši būvēs skatuvi “Aldara” parkā. Parka atjaunošanai ir izsludināts metu konkurss, bet, kamēr tas norisinās un kamēr notiks saskaņošana un parka atjaunošanas darbi, tikmēr parku apdzīvo vietējie jaunieši.