Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Trim Rīgā esošajām valsts augstskolām katrai īstenojot savas vēlmes un ieceres, Pārdaugava vai vismaz daļa tās ar laiku kļūs par studentu pilsētiņu.

Teju katrai sevi cienošai Rietumeiropas augstskolai ir studentu pilsētiņa jeb kampuss. Šobrīd studentu pilsētiņas top arī Latvijā, turklāt iesaistot vides dizaina veidošanā arī sabiedrību. Kad un kā Latvijas galvaspilsētas plānotāji sadarbībā ar Rīgā esošām universitātēm attīstīs kampusus jeb kampusu un kā šāda studentu pilsētiņa var uzlabot to dzīvi, ko līdz šim esam dzīvojuši bez visādām studentu pilsētiņām,, saruna raidījumā Kā labāk dzīvot. Par kampusu veidošanu diskutē Latvijas Universitātes rektors Indriķis Muižnieks, Rīgas Tehniskās Universitātes rektora vietnieks infrastruktūras jautājumos Aigars Ločmelis, Rīgas Stradiņa Universitātes attīstības prorektors Toms Baumanis un Rīgas Plānošanas reģiona projektu vadītājs un Baltijas jūras reģiona projekta "Live Baltic Campus" eksperts Emīls Rode.