Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Pirms desmit gadiem – 2006. gada 1. martā Latvijas Radio ēterā pirmo reizi izskanēja raidījums Kā labāk dzīvot. Svinot raidījuma pirmo desmitgadi ēterā, jubilejas nedēļā katru dienu raidījumu vadīs kāds no bijušajiem raidījuma vadītājiem. Trešdien klausītājus uzrunā Ģirts Šolis.

Daudzpusīgs mākslinieks, apvienības „Umka.lv” dibinātājs, režisors un aktieris, grupu „Gaujarts" un " Frontlaines" dalībnieks, radio NABA dīdžejs, tas ir par Ģirtu Šoli. Viņš apgalvo, ka visa radošā pamatā ir rotaļa un spēle. Dzīve viņa piespēlēja vēl vienu lomu - raidījuma Kā labāk dzīvot vadītājs. Ikdienā viņš daudz smejoties, bet izskats vēsta – īgņa.

Kā jau ar teātra pasauli saistīts cilvēks, Ģirts Šolis ar raidījuma viesiem arī sarunājas par tēmu, kas netieši ir saistīta ar teātri – drāmas terapija. Lomu spēles, stāsti, pasakas, metaforas, sapņi, maskas, grims, priekšmeti, lelles, fotogrāfijas, video... – to visu savā darbā izmanto drāmas terapeiti. Kam un kā palīdz drāmas terapija? Par drāmas terapiju diskutē Drāmas terapeite, aktrise Anna Šteina, veselības zinātņu maģistre, mākslas terapeite ar specializāciju drāmas terapijā Kristīne Rudzinska un drāmas terapeite Maija Romaško.