Pirms desmit gadiem – 2006. gada 1. martā Latvijas Radio ēterā pirmo reizi izskanēja raidījums Kā labāk dzīvot. Svinot raidījuma pirmo desmitgadi ēterā, jubilejas nedēļā katru dienu raidījumu vadīs kāds no bijušajiem raidījuma vadītājiem. Ceturtdien klausītājus uzrunā Valters Krauze.

Valters atzīst, ka raidījuma Kā labāk dzīvot vadīšana bijusi viņa dzīvē laba skola, iespēja "izkāpt" no savas komforta zonas. Un tas vienmēr ir ļoti svētīgi!

Valtera Krauzes vadītā raidījuma tēma – svētki, konkrētāk, svētki darba vietā. Vai svētki darba vietā ir domāti tikai darbinieku izklaidei, vai tā ir sava veida papildu motivācija? Vai būtu jāorganizē ballītes darba vietā, vai tomēr tas nav vajadzīga? Kādus svētkus vispār svinam un kā tiem gatavojamies? Par svētku svinēšanu sarunājas Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja kolekcijas glabātāja Ligita Kalniņa, pasākumu producentes Gundega Skudriņa un Sanita Dika-Bokmeldere un organizāciju psiholoģe Gitāna Dāvidsone.

Svētki jāsvin tā, lai otrā dienā par to nebūtu kauns! Ballītē var pieiet pie priekšnieka izstieptas rokas attālumā, bet otrā dienā darbs ir darbs.