Raidījuma skanēšanas laikā variet sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Tuvojoties Ziemassvētkiem, Latvijas Pasts aicina savus klientus svētku apsveikumus un dāvanas sūtīt laikus, neatliekot to uz decembra beigām. Bet ne tikai ar Latvijas Pasta starpniecību cilvēki sūtīs apsveikumus un dāvanas. Kādas vēl ir iespējas nosūtīt apsveikuma kartītes un Ziemassvētku dāvanas, ko drīkst un ko nedrīkst sūtīt un cik tas maksās? Par to, kā pasta un kurjerpasta pakalpojumu sniedzēji strādās gada nogalē, saruna raidījumā Kā labāk dzīvot. Stāsta un skaidro Latvijas Pasta valdes loceklis Kristaps Krūmiņš, „Omniva” Klientu atbalsta centra vadītāja Rūta Gaurilova un DPD Pārdošanas un mārketinga vadītāja Dita Mirbaha.

Visi pakalpojumu sniedzēju pārstāvji raidījumā apliecina, ka Ziemassvētku sūtījumu laiks ir sācies, un aicina dāvanu iegādi ar interneta veikala starpniecību neatlikt uz pēdējām dienām, lai sūtījumu saņemtu laicīgi un būtu, ko likt zem eglītes. Vienīgi apsveikuma kartītes vēl var nesteigties sūtīt.

Kristaps Krūmiņš sola, ka apsveikumus, ko cilvēki sūtīs tikai nedēļu pirms svētkiem adresāti saņems laicīgi. Lai pārliecinātos, cik maksās sūtījums, viņš iesaka izmantot Latvijas Pasta mājaslapā esošo kalkulatoru.

Tāpat visi pakalpojumu sniedzēji atgādina - saņemat īsziņu, steidzieties pakaļ paciņai.

Lielākoties dzīvas būtnes nedrīkst sūtīt, bet ir bijuši gadījumi, ka cilvēki cenšas nosūtīt gan bites, gan zivtiņas plastmasas maisiņā ar ūdeni.

Kristaps Krūmiņš norāda, ka bites, ja runājam par nacionāliem pastiem, ir atļauts sūtīt, ja ir atbilstošs drošs iepakojums. Bites mēdz sūtīt.