Noslēgumam tuvojas Latvijas Tautas sporta asociācijas pavasara izaicinājums „LTSA 30”: nūjo, staigā, skrien, kurā vēl var paspēt piedalīties jebkurš, kam patīk aktīvā atpūta. Plašāk par izaicinājumu un tā mērķiem stāstām raidījumā Kā labāk dzīvot.

Izaicinājums veltīts Latvijas Tautas sporta asociācijas jubilejai – jūnijā tai aprit 30 gadi. Tāpēc izaicinājuma dalībnieki visi kopā ir aicināti censties sasniegt 30 000 km. Izaicinājums norisināsies līdz 5. aprīlim ieskaitot, un vēl var paspēt pievienot savus noietos kilometrus izaicinājumam.

Nūjot, staigāt vai skriet var jebkur: parkā, stadionā, mežā utt. Galvenais – labs garastāvoklis, smaids un apņēmība. Tāpat kā iepriekšējā izaicinājumā, svarīgākais būs nevis ātrums, bet noietie kilometri. Raidījumā Kā labāk dzīvot par izaicinājumu vairāk stāsta un aktīvi pavadīt svētku brīvdienas aicina Latvijas Tautas sporta asociācijas valdes locekle un ģeneralsekretāre Gaļina Gorbatenkova, kā arī aktīvi nūjotāji un staigātāji Baiba Bolgzda, Iveta Epnere un Raimonds Grants. Iveta arī dalās pieredzē, ka izdevies izaicinājumā iesaistīt savus piecus bērnus.