Raidījuma skanēšanas laikā variet sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Lauku tūrisma asociācija „Lauku ceļotājs” jau šajā nedēļas nogalē aicina piedalīties Latvijas apceļošanas pasākumā „Atvērtās dienas laukos”. Vairāk par pasākumu stāstām raidījumā Kā labāk dzīvot.

Latviju iepazīt un izbaudīt aicina Latvijas lauku tūrisma asociācijas „Lauku ceļotājs” valdes priekšsēdētāja Asnāte Ziemele. Un trīs saimnieces, kuras uzņems viesus: Antra Sirmā no bioloģiskās zemnieku saimniecības "Kronīši", Latvijas lauku amatniecības un dzīvnieku sētas "Mini zoo Mežiņi" saimniece Dikļu pagastā Inguna Valdmane un zemnieku saimniecības "Duciņi" saimniece Ilona Dilāne.

Šogad akcijai ir pieteikušies 227 saimnieki. Var plānot maršrutu un doties uz laukiem apskatīt vairākas saimniecības, daļa no tām pat nav ikdienā atvērtas tūristiem.

"Tās dienas ir kā sezonas zvans, ka lauku tūrisms ir pilnā plaukumā un ir vērts doties uz laukiem," atzīst Asnate Ziemele.

Šogad gan „Atvērtās dienas laukos” norisinās tikai 4. jūnijā.